Rejestracja

<<powrót do strony głównej

                                      Rejestracja

  1. Aby założyć Konto w Sklepie, należy skorzystać z opcji „Moje konto” ->„Zarejestruj się”. Niezbędne jest podanie następujących danych: adres e-mail i samodzielnie wybrane hasło dostępu. Z uwagi na dbałość o bezpieczeństwo Klienta i operacji prowadzonych za pośrednictwem Sklepu istnieje konieczność ustalenia odpowiednio „mocnego” hasła do logowania. O sile hasła Klient zostanie poinformowany z automatu przez system Sklepu. Hasło zbyt „słabe” nie zostanie zaakceptowane. W tym kroku Klient przed akceptacją zostaje poinformowany, że Jego dane osobowe zostaną użyte  do obsługi wizyty na naszej Stronie, zarządzania dostępem do Konta Klienta i dla innych celów  wskazanych w Polityce Prywatności Sklepu.
  2.  Po wpisaniu danych Klient otrzymuje na adres e-mail informację z potwierdzeniem założenia  Konta Klienta, linkiem do logowania i przyporządkowanej Klientowi nazwie użytkownika.
  3.   Klient może w ustawieniach Konta samodzielnie dodać swoje dane, w tym imię i nazwisko, adresy, adres do wysyłki, dane firmy, a także je edytować i zmienić hasło w dowolnym momencie.    Klient ma również podgląd do zamówień realizowanych przez Sklep.
  4.   Klient ma możliwość w każdej chwili, bez podania przyczyny i bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek opłat usunąć Konto poprzez wysłanie stosownego żądania do Sprzedawcy, w                 szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej lub pisemnie.

                                       Logowanie

  1. Aby korzystać z uproszczonego procesu zamówienia Klient może zalogować się do Konta Klienta. Aby tego dokonać powinien wejść w zakładkę „Moje konto”. Następnie wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail oraz samodzielnie ustalone hasło do logowania. 
  2. Zalogowany Klient podczas składania zamówienia nie musi uzupełniać danych niezbędnych do realizacji zamówienia w Sklepie. Dane automatycznie uzupełniane są przez system Sklepu, co upraszcza i skraca czas konieczny do zakupienia Towaru w Sklepie.
  3. Klient w każdej chwili ma możliwość edycji danych umieszczonych na swoim Koncie Klienta. 
Call Now Button