Barierka techniczna

Barierka techniczna z poprzeczką

Barierka techniczna 1500 mm na stopach

Wyprodukowana ze stalowej rury o średnicy fi 48,3 mm, poprzeczka z rury o tym samym przekroju (48,3 mm).

Barierka liniowa o wymiarach 1500×1100 mm została pomalowana proszkowo na kolor żółty i dodatkowo oklejona czarną folią. Zastosowana kolorystyka sprawia, że bariera jest bardzo dobrze widoczna i poprawia bezpieczeństwo w miejscach, w których została zamocowana.

Do produkcji barierki ochronnej użyto rury o grubości ścianki 2,9 mm, co sprawia, że jest ona bardzo wytrzymała i w bliskim kontakcie z pojazdami wykazuje się dużą odpornością na uszkodzenia.

Ochronne barierki z poprzeczką znajdują szerokie zastosowanie zarówno na otwartych przestrzeniach, jak i w magazynach, halach parkingowych i innych miejscach w których konieczne jest oddzielenie ruchu pojazdów od ciągów pieszych, miejsc składowania.

Stalowe barierki chodnikowe wykorzystywane są w obszarze ruchu publicznego, na skraju chodnika. Umieszczone są w miejscach potencjalnie niebezpiecznych. Ich obecność sprawia, że zarówno kierowcy, jak i piesi zobligowani są do zachowania szczególnej ostrożności. Miejsca w których użyto tego typu zabezpieczeń sugerują zwiększoną możliwość wystąpienia sytuacji niebezpiecznych, której wyeliminowaniu służą właśnie bariery ochronne.

Bariery techniczne z poprzeczką wykorzystywane są również w obszarach przemysłowych, wewnątrz hal, parkingów i magazynów. Pełnią rolę informacyjną, ich zamocowanie w odpowiednich miejscach pozwana na właściwe ukształtowanie ruchu osób poruszających się w obszarach, w których pracują wózki widłowe i inne maszyny, stanowiące potencjalne zagrożenie dla ludzi podczas pracy. W związku z tym, że bariery wykonane są ze stali o dużej grubości, pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie zarówno osób jak i mienia.

Barierka techniczna zawiera stopy, jej montaż odbywa się poprzez przykręcenie do wcześniej przygotowanego podłoża za pomocą kotew. Stopy bariery posiadają 4 symetryczne otwory. Taki sposób montażu sprawia, że bariera stalowa jest stabilna.

W ofercie posiadamy różne rodzaje barier drogowych i odbojnic. Wykonujemy produkty pod indywidualne projekty i na zamówienie klientów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem bariery o innych parametrach, niż prezentowana powyżej, bardzo prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców tel. +48 577 557 731 lub skierowanie zapytania drogą elektroniczną na adres: biuro@kamarprojekt.com. Gwarantujemy wsparcie w doborze odpowiedniego produktu.

Więcej informacji tutaj : barierka techniczna na stopach

Tagged , , , , , , , , , ,
Call Now Button